ms ▾
Dapatkan kunci percubaan

Inferens berat terbuka

Chat Dolphin ai: API LLM Tanpa Sensor untuk Pembangun

Masukkan kod LLM tanpa sensor ke dalam stack sedia ada anda dengan API tetingkap konteks 100k kami yang tidak menolak apa-apa untuk kandungan dewasa yang sah.

  • $0.15 bagi setiap 1M token input
  • Tetingkap konteks 100,000 token
  • SDK Serasi OpenAI
$0.15per 1M token input
$0.50Token output / 1 juta
100,000konteks token
$0.50kredit percubaan
300permintaan setiap minit

Uji dengan permintaan tunggal

curl https://api.dolphinaichat.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Summit the daily server load statistics for the last week"}]
  }'
https://api.dolphinaichat.com/v1uncensored

Ciri termasuk

Inferensi Tanpa Sensor

Dapatkan respons teks mentah tanpa penapis kandungan untuk topik kreatif, NSFW atau kontroversi.

Keserasian Standard

Gunakan klien SDK OpenAI sedia ada anda hanya dengan mengubah URL asas dan kunci API.

Tiada Yuran Tersembunyi

Kredit prabayar kekal selamanya dan ralat tidak menelan kos kerana anda hanya membayar untuk token sebenar.

Sokongan Penstriman

Terima kemas kini penggunaan token dan teks melalui penstrim SSE untuk integrasi aplikasi masa nyata.

Pemanggilan Fungsi

Dayakan parameter alat dan tool_choice untuk ekstraksi data terstruktur dan aliran kerja agen automatik.

Privasi Terdahulu

Prompt tidak digunakan untuk latihan data anda dan tiada nombor telefon diperlukan untuk pendaftaran.

Proses Penetapan

  1. Jana Kunci

    Daftar dengan Google atau e-mel untuk menerima kunci API aktif tunggal anda serta-merta.

  2. Tambah Kredit

    Isi semula dengan USDT atau USDC untuk mula membayar hanya untuk token yang anda sebenarnya gunakan.

  3. Hantar Permintaan

    Arahkan klien anda ke URL asas kami dan hantar isyarat kepada hujung model tanpa sensor.

Kes penggunaan

Penulisan Kreatif

Jana naratif fiksyen tanpa sekatan dan interaksi watak tanpa menghadapi dinding dasar kandungan mendadak.

Penjanaan Kod

Nyahpepijat logik kompleks atau jana blok kod besar dalam had tetingkap konteks 100k.

Pengekstrakan Data

Uraikan respons JSON berstruktur daripada teks tidak berstruktur menggunakan ciri mod JSON terbina dalam.

Kandungan Dewasa

Proses tema dewasa yang sah dalam aplikasi anda tanpa membayar lebih untuk tier uncensored premium.

6-Point Checklist untuk Memilih Penyedia LLM Tanpa Sensor

Sahkan ID model, bukan sekadar endpoint. Kami menyediakan model "uncensored" khusus secara langsung, memastikan tiada kunci vendor dan tingkah laku yang boleh diramal tanpa lapisan pengalihan tersembunyi. Semak had jendela konteks dengan teliti; API kami menyokong 100,000 token, mencegah pemotongan awal semasa tugas kompleks. Sahkan ketelusan harga dengan memeriksa kadar token mentah dan sama ada ralat menelan kos. Kredit pra-dibayar kami hanya meliputi penggunaan sebenar, dengan ralat kekal percuma. Pastikan sistem kunci API membolehkan putaran serta-merta tanpa masa henti. Akhir sekali, uji format respons penstriman untuk menjamin penghantaran token masa nyata melalui SSE untuk aplikasi anda.

dolphin AI chat: Kes Penggunaan untuk Penjanaan Teks Tanpa Had

API LLM tanpa sensor kami menggerakkan penjanaan teks tanpa sekatan dengan membuang penapis kandungan standard.

Penulisan Kreatif NSFW

Penulis menjana fiksyen dewasa tanpa penolakan tidak dijangka yang menghalang aliran naratif mereka.

Integrasi Watak VR

Pembangun menyebarkan personaliti AI tanpa sensor terus ke dalam persekitaran realiti maya.

Automasi Media Sosial

Bot memuatkan ulasan tanpa tapisan merentasi platform tanpa memerlukan semakan semula moderasi yang berterusan.

Penyelidikan Keselamatan

Pasukan menguji serangan suntikan petanda menggunakan model yang tidak menolak topik kontroversi.

Dari Pendaftaran ke Token Pertama: Bagaimana Ia Berfungsi dalam 4 Langkah

Mula menjana respons tanpa sensor serta-merta dengan mengikuti empat langkah mudah ini.

  1. Daftar: Gunakan akaun Google anda atau e-mel untuk mencipta akaan serta-merta; tiada nombor telefon diperlukan.
  2. Dapatkan Kunci Anda: Dapatkan kunci API unik anda dari papan pemuka untuk mengesahkan permintaan anda.
  3. Konfigurasikan SDK: Kemas kini klien serasi OpenAI anda dengan URL asas dan kunci anda.
  4. Hantar Permintaan: Hantar permintaan ke hujung sambongan penyelesaian sembang dan terima token aliran.

Setiap akaun baharu menerima kredit percubaan bernilai $0.50 untuk menguji perkhidmatan serta-merta.

Dolphin vs. Alternatif Bias: 5 Perbezaan Konkrit

CiriPengagregat BiasaAPI Kami
Pilihan ModelPelbagai modelModel tanpa sensor tunggal
HargaTier kompleks$0.15 input, $0.50 output per 1M token
PembayaranKripto (USDT, USDC)Kripto sahaja
PenolakanBiasaTiada untuk penggunaan sah
Kunci-inKhusus vendorSerasi dengan OpenAI

Soalan Pemaju Sebenar: Nyahpepijat, Had, dan Latensi

Nyahpepijat kutipan yang hilang dalam respons API chat selari?

Kami tidak menggunakan sitasi. Model kami menjana teks secara langsung tanpa jangkar rujukan.

Mengapa penolakan berlaku?

Kandungan seksual kecil disekat sepenuhnya. Yang lain lulus.

Apakah hadnya?

Anda mendapat 300 permintaan setiap minit dan jendela konteks 100k. Output terhad kepada 16k token.

  • Latensi bergantung pada beban pelayan.
  • Penstriman melalui SSE berfungsi secara normal.

Kalkulator Kos: Aritmetik Token untuk Kes Penggunaan Anda

Kos bergantung sepenuhnya pada jumlah input dan output. Setiap juta token input berharga $0.15, manakala output mengenakan caj $0.50 per juta. Permintaan 10k token yang dipadankan dengan respons 2k token menelan kira-kira $0.0015 ditambah $0.001. Respons aliran melalui SSE memastikan anda hanya membayar untuk token yang dihantar, menghapuskan pembaziran daripada ralat penjanaan terpotong.

Soalan biasa

Apakah itu chat AI dolphin dan bagaimana ia berbeza dengan LLM standard?

Ia ialah API LLM tanpa sensor. Model tidak menolak topik dewasa yang sah. Ia menggunakan satu titik akhir. Anda mendapatkan kecekapan token mentah. SDK OpenAI piawai berfungsi dengan perubahan base_url. Tiada logik pengalihan kompleks diperlukan untuk integrasi.

Adakah API menyokong pemanggilan fungsi dan mod JSON?

Ya. Ia menyokong pemanggilan fungsi dan mod JSON. Anda boleh menggunakan parameter tool_choice. Format respons menerima json_object. Penstriman melalui SSE berfungsi. Penggunaan token muncul dalam potongan terakhir. Semua parameter standard seperti suhu tersedia.

Berapa kos per juta token?

$0.15 untuk input, $0.50 untuk output. Ralat adalah percuma. Kredit prabayar ditaksir berdasarkan penggunaan sebenar. Tiada yuran bulanan dikenakan. Kredit tidak luput. Anda hanya membayar untuk token yang dihantar. Model ini menawarkan harga telus tanpa kos langganan tersembunyi.

Bolehkah saya menggunakan mata wang kripto untuk menambah akaun saya?

Ya. USDT (TRC20) dan USDC (Base) berfungsi. Topup minimum ialah $20. Kredit bonus meningkat pada tahap yang lebih tinggi. Pendaftaran mengambil masa beberapa saat. Kredit percubaan tidak memerlukan kaedah pembayaran. Pembayaran kripto adalah satu-satunya pilihan.

Apakah saiz tetingkap konteks maksimum?

100,000 token gabungan. Prompt dan penyelesaian berkongsi had ini. Output maksimum ialah 16,000 token. Token maksimum lalai ialah 2,048. Penstriman berfungsi dalam had ini. Dokumen besar muat dengan mudah. Perbualan panjang mengekalkan konteks dengan berkesan tanpa ralat pemotongan.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Dapatkan kunci API anda

Daftar, salin token anda, dan kemas kini URL asas. Itu sahaja semuanya.

Dapatkan kunci percubaan